wolontariatJedną z kluczowych umiejętności  młodego  wolontariusza jest organizacja gier i zabaw. W tym celu w dniu 11.06.16r . uczestniczyliśmy aktywnie  w warsztatach, które zostały  przeprowadzone   przez Stowarzyszenie  Polites  w  Szczecinie.  Nabyliśmy nowe wiadomości  i umiejętności .Dowiedzieliśmy  się  co to jest chusta klanzowska i jak ją wykorzystać do zabawy. Jaka muzyka może towarzyszyć podczas gier z najmłodszymi. Czy taniec może być elementem spotkania integracyjnego. Pani  trener poprowadziła liczne gry i zabawy by pokazać nam , jak można czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek. Nasze spotkanie zostało zakończone wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.