foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

kroku1 324 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia  roku szkolnego klas I -III. Pan Dyrektor powitał uczniów, rodziców i zebranych gości. Podczas uroczystości najlepsi w nauce  i najaktywniejsi uczniowie odebrali z rąk pana Dyrektora i wychowawców  świadectwa i nagrody książkowe. Uroczystość stała się również okazją do nagrodzenia  uczniów za wzorową frekwencję oraz  udział w konkursach   i  zawodach  sportowych. Po zakończeniu części oficjalnej obejrzeliśmy krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy III, którym z radością wtórowali pozostali uczniowie.  Nie zabrakło również rad na temat bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.  Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami. I tak po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki dotarliśmy do celu.
Życzymy Wam  pogodnych, radosnych i  pełnych  przygód  wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved