kroku1 324 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia  roku szkolnego klas I -III. Pan Dyrektor powitał uczniów, rodziców i zebranych gości. Podczas uroczystości najlepsi w nauce  i najaktywniejsi uczniowie odebrali z rąk pana Dyrektora i wychowawców  świadectwa i nagrody książkowe. Uroczystość stała się również okazją do nagrodzenia  uczniów za wzorową frekwencję oraz  udział w konkursach   i  zawodach  sportowych. Po zakończeniu części oficjalnej obejrzeliśmy krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy III, którym z radością wtórowali pozostali uczniowie.  Nie zabrakło również rad na temat bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.  Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami. I tak po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki dotarliśmy do celu.
Życzymy Wam  pogodnych, radosnych i  pełnych  przygód  wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!