zakrokuDnia 24 czerwca 2016r. naukę w szkole zakończyli uczniowie klas III gimnazjum. Tak to już jest, że „ życie składa się z przywitań i pożegnań”. Pamiętajcie, że to nie koniec Waszych poszukiwań, lecz zupełnie nowy początek, zgodnie ze słowami: „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.”
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu. Przede wszystkim dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, gościom i sponsorom, którzy zawsze uświetniają nasze uroczystości i bez wsparcia, których nie byłyby możliwe nasze wyjazdy i wycieczki edukacyjno-krajoznawcze. Naszym absolwentom dziękujemy. Wszystkim  życzymy ciekawych i bezpiecznych przygód wakacyjnych oraz spełnienia najskrytszych marzeń.