KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z POMOCY

W roku szkolnym 2016/2017 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym do kształcenia specjalnego skierowana zostaje do uczniów:

- słabowidzących,
- niesłyszących,
- słabosłyszących,
- z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim,
- z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
- z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją,
- z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera,
- z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona powyżej,
- posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczających w roku szkolnym 2016/2017 do:
  - klas VI szkół podstawowych,
  - klas III gimnazjów,

Wszelkie informacje o programie u pedagoga szkolnego (w ostatnim tygodniu sierpnia) lub na stronie internetowej Kuratorium Oświaty (www.kuratorium.szczecin.pl).