kanadaDo naszej szkoły w środę 21 września zawitali kanadyjscy oficerowie z Canadian Land Task Force. Z wielką przyjemnością zwiedzili wszystkie zakamarki naszej szkoły a następnie przedstawili nam jakże ciekawą prezentację na temat ich ojczystego kraju - Kanady. Kpt. Darryl Bannon i kpr. Alex Morrison opowiedzieli uczniom bardzo dokładnie o ich kraju, o kanadyjskich zwyczajach i kuchni, o wojsku, przedstawili nawet ich strój maskujący. Oficerowie byli zaskoczeni tym jak ciepło ich przywitaliśmy i nie ukrywają, że bardzo chcieliby odwiedzić naszą szkołę jeszcze raz w przyszłości. Trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać!