foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

las27.09.2016 r. uczniowie klas V i VI SP przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata. Hasło przewodnie tegorocznej największej akcji ekologicznej w Polsce to „Podaj dalej… drugie życie odpadów”. W tegorocznej kampanii szczególną uwagę zwrócono na segregację odpadów oraz recykling. W ramach akcji nasi uczniowie wyposażeni w rękawice i worki, pojechali do Szkółki Leśnej w Sułkowie, gdzie oprócz zbierania odpadów, wzięli udział w „żywej lekcji przyrody” oraz obejrzeli film o Nadleśnictwie Choszczno. Uczniowie chętnie włączyli się do akcji i zebrali kilka worków śmieci. Nagrodą za ekologiczne postawy było ognisko, kiełbaski, wspólne zabawy i śpiewanie…

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2018 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved