foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

kotowisko30 września 2016 roku w naszej szkole odbyło się kotowisko. Organizatorami była klasa II gimnazjum. Uczniowie 1 klasy gimnazjum na kotowisku, zwanym też otrzęsinami mieli wiele zadań do wykonania. Otrzęsiny rozpoczęły się o 16.00. Pierwszym zadaniem było chodzenie w kółko ,,na czworaka" i śpiewanie ,,wlazł kotek na płotek", z pierwszym zadaniem gimnazjaliści nie poradzili sobie zbyt dobrze. Przy wykonywaniu zadań było bardzo dużo śmiechu. Uczniowie 1 klasy gimnazjum musieli zjeść cytrynę, chodzić bez butów po szyszkach, dmuchać balony aż pękną, tańczyć w parach na gazecie, pić mleko z misek. Ostatnim zadaniem była tak zwana ,,Próba smaku". Jedni mieli czekoladę, a drudzy papryczkę chili. Po wykonaniu wszystkich zadań przyszedł czas na odcinanie ogonów. Po odcięciu zaczęła się dyskoteka. Gimnazjaliści grali w piłkę nożną, wygłupiali się i tańczyli. Zabawa trwała do 21, po czym trzeba było jechać do domu. Wszyscy genialnie się bawili i większość czeka na powtórkę.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved