malarzZespół Szkół w Lubianie organizuje konkurs plastyczny dla uczniów kl III - IV i V - VI, którzy biorą udział  w projekcie  BEZPIECZNA +

KONKURS  PLASTYCZNY
DLA UCZNIÓW KLAS  III - IV
Temat:  ,,STOPAGRESJI I PRZEMOCY”
Technika:    Dowolna
Format:    A3 i większy
Termin:   30.11.2016 r.

KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ
DLA UCZNIÓW KLAS V-VI
TEMAT ,,STOPAGRESJI I PRZEMOCY”
Termin: 30.11.2016 r.

•    Prezentacja powinna zawierać informacje na temat:
   - Co to jest przemoc?
   - Jakie są rodzaje przemocy i ich konsekwencje?
   - Dlaczego dzieci zachowują się agresywnie?
    - Gdzie, u kogo można szukać pomocy w sytuacjach, gdy doświadcza się przemocy?
    - Co zamiast przemocy?
•    Prezentację należy przygotować w programie PowerPoint (Microsoft Office). Prezentacja powinna zawierać od 10 do 15 slajdów, slajdy przechodzą automatycznie.  Treść powinna być zilustrowana odpowiednimi zdjęciami, rysunkami, rycinami, hasłami, muzyką itp. Praca powinna zawierać treści zgodne z założonym tematem, praca będzie oceniana również pod względem poprawności językowej (stylistyka, ortografia itp.).
•    Slajd tytułowy powinien zawierać hasło konkursu oraz dane ucznia – imię, nazwisko i klasa.
•    Ostatni slajd powinien zawierać bibliografię (spis materiałów wykorzystanych przy tworzeniu prezentacji, łącznie ze stronami www)
•    Prezentacja nie może naruszać praw autorskich oraz jakichkolwiek innych praw osób  trzecich. Praca konkursowa musi stanowić oryginalną twórczość indywidualną biorącego udział w konkursie. Praca nie może w żadnej swojej części stanowić plagiatu, być kopią  lub fragmentem pracy innych osób.

UWAGA !
W konkursach biorą udział  uczniowie szkoły w ramach realizacji projektu  BEZPIECZNA +
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na apelu szkolnym. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe