konkurs wolWe wtorek 29 listopada w Szkole Podstawowej w Barlinku ogłoszono wyniki  konkursu „Święci i błogosławieni polscy”. Nasi uczniowie z klasy II, IV oraz VI Szkoły Podstawowej  również wzięli w nim udział i jak się okazało z wielkimi sukcesami. Pierwsze miejsce zajął  Dominik  Bajwoluk  z klasy IV, drugie  zaś Beata Głowacka z klasy VI oraz trzecie Oliwia Laszczak z klasy II. Ponadto  wyróżnienia otrzymali  Aneta  Leszkiewicz  oraz Kewin Nowak z klasy IV . Prace  zostały przygotowane pod opieką  i kierunkiem  pani Joanny Całka. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.