wrozbyDnia 23 listopada w świetlicy naszej szkoły, kl. IV-VI obchodziły „Andrzejkowe Szaleństwo”. Impreza rozpoczęła się od zaprezentowania przez uczniów kl. IV wiersza pt. „Andrzejkowy wieczór”. Wychowawczynie kl. IV-VI przebrały się za dobre wróżki i uczczono tradycyjny zwyczaj przepowiadania przyszłości. Nie obyło się oczywiście bez lania wosku, przekładania butów, przebijania serc z imionami sympatii, wróżenia z kart tarota i losowania przedmiotów przepowiadających zawód przyszłości. Przez cały czas uczniowie bawili się w rytm skocznej muzyki. Odbyły się też różne konkursy i zabawy, tj. taniec z balonem, na gazecie czy przechodzenie pod liną. Każdy uczestnik otrzymał również cukierka z wróżbą. Magiczna atmosfera sprawiła, że wszyscy doskonale się bawili. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy na tę okazję upiekli wyśmienite ciasta oraz przybyli na pomoc przy zabawie ich pociech.