palenieJak co roku w listopadzie włączyliśmy się w akcję Światowego Dnia Rzucania Palenia w celu podniesienia świadomości uczniów na temat zgubnych skutków nałogu. Na przerwach odbył się happening, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego odczytywali hasła zniechęcające do palenia tytoniu oraz uświadamiali o szkodliwości i skutkach palenia, zachęcili do obejrzenia krótkich filmów. Uczniowie na lekcji chemii zapoznali się z prezentacją przedstawiającą konsekwencje zdrowotne palenia oraz  szkodliwy skład papierosów.