foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

bezpiecznaOd września do grudnia  b.r.  realizowaliśmy w szkole projekt ,,Bezpieczny i prospołeczny”. W ramach progrmu odbyło się  wiele działań. Braliśmy udział w  warsztatach  dotyczących  zapobiegania przemocy i agresji , komunikacji między ludźmi, szacunku do drugiej osoby oraz cyberprzemocy. Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz  konkurs na plakat oraz na prezentację multimedialną . Jedną z prezentacji obejrzeliśmy podczas eventu. Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali cenne nagrody. Podsumowaniem projektu był event dla uczniów, podczas którego uczniowie klasy II uczyli nas  jak radzić sobie z agresorem i zachęcali do zgodnej przyjaźni i wzajemnego szacunku.
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA KRZYWDĘ DRUGIEJ OSOBY

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2018 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved