bezpiecznaOd września do grudnia  b.r.  realizowaliśmy w szkole projekt ,,Bezpieczny i prospołeczny”. W ramach progrmu odbyło się  wiele działań. Braliśmy udział w  warsztatach  dotyczących  zapobiegania przemocy i agresji , komunikacji między ludźmi, szacunku do drugiej osoby oraz cyberprzemocy. Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz  konkurs na plakat oraz na prezentację multimedialną . Jedną z prezentacji obejrzeliśmy podczas eventu. Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali cenne nagrody. Podsumowaniem projektu był event dla uczniów, podczas którego uczniowie klasy II uczyli nas  jak radzić sobie z agresorem i zachęcali do zgodnej przyjaźni i wzajemnego szacunku.
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA KRZYWDĘ DRUGIEJ OSOBY