foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

stageW bieżącym roku szkolnym 2016/17 szkoła przystąpiła do IV edycji ogólnopolskiego programu „Mistrzowie Kodowania". Uczniowie z klas II-VI Szkoły Podstawowej mają możliwość nauki programowania w scratch'u. Z pomocą nauczyciela tworzą animacje, gry komputerowe i ruchome historyjki obrazkowe. W grudniu, z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczestnicy programu tworzyli multimedialne kartki świąteczne, które wprawiły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Aby obejrzeć prace naszych uczniów można kliknąć w link – czytaj więcej. Zapraszamy do obejrzenia projektów kartek świątecznych.

Laszczak Oliwia kl. 2a

    

Warych Anna kl. 2a
  
    

Rajczyk Nikodem kl. 2b
 
    

Bujowski Jakub kl. 2b
 
   

Grzybowski Wojciech kl. 3
  
    

Hintz Patryk kl. 3
 
    

Maryniak Mateusz kl. 3
 

 

Zaczkiewicz Amadeusz kl. 3

 

 

Siarek Norbert kl. 3

  
   
   
    

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved