afrykaKenia to kraj leżący w Afryce, w którym bieda i ubóstwo  dotyka wiele osób. Dzieci, aby mogły się uczyć, muszą posiadać mundurki  i wyposażenie potrzebne  do szkoły  takie jak: zeszyty, długopisy itp. Wielu małych Kenijczyków choć chce się uczyć, to jednak nie może. Rodzice  często też nie  są w stanie im to zapewnić. Dlatego Wolontariat zorganizował akcje pod hasłem „Pomoc dla uczniów w  Kenii”. Ze sprzedaży świątecznych  kartek i zbiórek pieniędzy  otrzymaliśmy 300zł. Czy to dużo czy mało? Dla tych dzieci liczy się każda pomoc. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do tej akcji  z serca dziękujemy.