projektDnia 16.12.2016 roku odbyła sie prezentacja projektu edukacyjnego, przygotowanego przez Annę Hintz, Darię Młodawską i Rafała Jabłońskiego. Projekt dotyczył popularyzacji aktywności fizycznej wśród uczniów naszej szkoły. Uczniowie uświadomili koleżankom i kolegom, jak mocno aktywność fizyczna wpływa na rozwój organizmu oraz zachowanie zdrowia. Jak zdobywać sukcesy w sporcie? Wystarczy zapytać Rafała Jabłońskiego. Dumni jesteśmy z wielkich osiągnięć sportowych Rafała. Całej trójce gratulujemy udanego występu !!!