foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

wospZa nami XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole „ wielkie granie”   rozpoczęliśmy już w środę 13 stycznia, zbiórką  pieniędzy do puszek. Uczniowie  przez kilka ostatnich tygodni   własnoręcznie wykonywali  różnorodne  ozdoby, przynosili książki, gry planszowe, maskotki i rozmaite  gadżety, które zostały przekazane na kiermasz Orkiestry. Zebrane pieniądze i pozostałe dary zostały dostarczone do  Sztabu  WOŚP, mieszczącego się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach. W niedzielę  o godz. 15.00 w GOK-u rozpoczęły się licytacje, kiermasz, wystawy oraz  występy artystyczne - taneczne i wokalne. Wśród wielu wykonawców była również reprezentantka naszej szkoły – Sara Nowak. Wieczorem poszybowało „światełko do nieba”. Wszystkim darczyńcom, uczniom, rodzicom, paniom nauczycielkom, które upiekły pyszne ciasta serdecznie dziękujemy, gdyż każda, nawet drobna pomoc jest  wielkim darem serca na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved