wospZa nami XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole „ wielkie granie”   rozpoczęliśmy już w środę 13 stycznia, zbiórką  pieniędzy do puszek. Uczniowie  przez kilka ostatnich tygodni   własnoręcznie wykonywali  różnorodne  ozdoby, przynosili książki, gry planszowe, maskotki i rozmaite  gadżety, które zostały przekazane na kiermasz Orkiestry. Zebrane pieniądze i pozostałe dary zostały dostarczone do  Sztabu  WOŚP, mieszczącego się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach. W niedzielę  o godz. 15.00 w GOK-u rozpoczęły się licytacje, kiermasz, wystawy oraz  występy artystyczne - taneczne i wokalne. Wśród wielu wykonawców była również reprezentantka naszej szkoły – Sara Nowak. Wieczorem poszybowało „światełko do nieba”. Wszystkim darczyńcom, uczniom, rodzicom, paniom nauczycielkom, które upiekły pyszne ciasta serdecznie dziękujemy, gdyż każda, nawet drobna pomoc jest  wielkim darem serca na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.