narkomanUczniowie gimnazjum oraz VI klasy uczestniczyli w profilaktycznym spektaklu teatralnym pt. „Pamiętnik narkomanki”. Sztuka powstała w oparciu o książkę Barbary Rosiek  ,,Pamiętnik narkomanki”.  Bohaterką była  młoda dziewczyna, która pod wpływem różnych czynników wpadła w nałóg narkotykowy. Sztuka przedstawiona była przede wszystkim ku przestrodze. Ukazuje, jakie zagrożenie oraz piekło niesie za sobą narkomania. Sztuka była przeplatana utworami Ryszarda Riedla, które rewelacyjnie oddały klimat prezentowanych wydarzeń.