konkurs poetycki19 stycznia nasi uczniowie wzięli udział w XIV Konkursie Recytatorskim „ Życie wierszem malowane” zorganizowanym w szkolnej bibliotece w Pełczycach. W konkursie uczestniczyli  uczniowie klas IV-VI.
Poziom konkursu był bardzo wysoki, jury miało ogromy kłopot w wyłowieniu najlepszych recytatorów, tym bardziej miło nam, że nasza uczennica z klasy IV  Hanna Kwiecińska zdobyła II miejsce, jury postanowiło także docenić interpretację: Anety Leszkiewicz z kl.IV, Wojciecha Budnego z kl.V, Joanny Wąż z kl.V i Hanny Marciniak z Kl.VI. Uczniowie Ci otrzymali wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.