biblioteka19 stycznia uczniowie naszej szkoły pierwszy raz wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej w Miejskiej Bibliotece w Choszcznie. Na spotkaniu panie bibliotekarki tłumaczyły dzieciom zasady korzystania z biblioteki, katalogu komputerowego, przedstawiły korzyści z posiadania karty czytelniczej, opowiedziały o bogatej ofercie biblioteki. Dzięki wycieczce do Miejsiej Biblioteki uczniowie poznali nowe możliwości wypożyczania książek … czytaj więcej na stronie www.mbp.choszczno.edu.pl/news.php