foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

sara26 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Reczu  odbył się  XII Konkurs Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było budzenie i rozwijanie pasji muzycznych wśród  dzieci i młodzieży oraz  popularyzacja śpiewania kolęd. Wykonawcy reprezentowali szkoły podstawowe, gimnazja i  szkoły ponadgimnazjalne z województwa zachodniopomorskiego. Uczestnicy konkursu podzieleni zostali na cztery kategorie: soliści do lat 10, soliści do lat 14 oraz soliści do lat 19. Każdy  uczestnik wykonał jedną dowolnie wybraną kolędę, pastorałkę lub piosenkę bożonarodzeniowej. W grupie solistów do lat 19 wystąpiła uczennica naszej szkoły - Sara Nowak, która z wielką wrażliwością wykonała przygotowany utwór. Warto dodać, że Sara była najmłodszą wykonawczynią w swojej grupie wiekowej, a wszyscy wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Prezentacjom oprócz licznie zgromadzonej widowni przysłuchiwała się trzyosobowa  komisja, która oceniała  m.in. dobór repertuaru,  interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Młodzi artyści dostarczyli publiczności wiele emocji, wrażeń oraz niezapomnianych chwil. Zwycięzcy konkursu  zostali nagrodzeni, a pozostałych  uczestników uhonorowano pamiątkowymi dyplomami. Sara zdobyła wyróżnienie. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved