dzień babciDzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, a Rada Rodziców zasponsorowała cukierki oraz owoce. Dzieci przedstawiły program artystyczny przepełniony radością, śpiewem, tańcem i muzyką, potem z babciami i dziadkami bawiły się i tańczyły przy muzyce. W ten sposób wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.