foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

przedszkole10.02.2017 r. uczniowie Zespołu Szkół w Lubianie odwiedzili przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Choszcznie. Uczniowie naszej szkoły przedstawili czterolatkom i sześciolatkom scenkę pt. „Cztery żywioły” oraz wykonali pokazy eksperymentów fizycznych i przyrodniczych. W przedszkolu zagościły żywioły: była woda, która nie wylała się z szklanki; było powietrze, które unosiło piłeczki; był ogień, który poruszał wskazówkę… Tego dnia „mali odkrywcy” poznali również zabawki fizyczne, np. telefon, magnesy, elektryzujące balony oraz przyrządy przyrodnicze – kompasy, lupy, lornetki i mikroskop. To był miło spędzony czas z młodszymi kolegami i koleżankami – czas nauki, zabawy, doświadczeń przyrodniczych. Co ciekawe… byliśmy nawet użyteczni, ponieważ wytwarzaliśmy prąd! Fizyka i Przyroda to fajne przedmioty

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved