pex14.02.2017 r. w ramach działań programu ekonomicznego „Na Własne Konto” Fundacji Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej pojechaliśmy na wycieczkę edukacyjną do Banku Pekao S.A. w Barlinku. W banku zostaliśmy miło powitani przez panią Małgorzatę Ryszawa, która opowiedziała nam historie banku, pieniądza, przekazała informacje dotyczące płatności, kart, kredytów i kont dla nas:) Zwiedziliśmy bank, stanowiska pracy oraz poznaliśmy zadania osób pracujących w banku. Na koniec ciekawych zajęć rozwiązaliśmy test wiedzy o bankowości. Najlepiej test napisali Julia Bac i Gabriel Kruszka, Gratulujemy!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz Certyfikaty. Dziękujemy bardzo za ciekawą lekcję bankowości!