foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

dzienkobietNajważniejsze jest poczucie humoru. Tego nie zabrakło prowadzącym apel z okazji Dnia Kobiet Kasandrze i Oskarowi. Sypali żartami jak z rękawa . To wprowadziło wszystkich w dobry nastrój tak, że gdy tylko na ekranie pojawiały się słowa piosenki w wersji karaoke wszyscy natychmiast włączali się do śpiewu. Szkoła aż drżała w posadach. Wyśpiewano kilka piosenek specjalnie dla Kobiet i Kobietek w naszej szkole. Było wesoło i zabawnie. Najlepszy jednak okazał się balecik. Przygotowanie baletowe prawie że profesjonalne, a ukazane wdzięki płci pięknej wprost ujmujące. Oglądający szaleli z zachwytu. Oczywiście był też czas na poważne życzenia, kwiaty i uściski. Tego dnia wszystkie przedstawicielki płci pięknej w szkole zostały obdarowane: dziewczęta dostały cukierki, a panie kwiaty oraz słodkie paczuszki od Samorządu Uczniowskiego. Dzień Kobiet obchodzono także w każdej klasie, więc dziewczęta miały jeszcze więcej powodów do radości. To był fajny szkolny dzień obfitujący w wiele wydarzeń.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved