foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

projekt walentynkiUczniowie klasy II gimnazjum Michalina Hyba, Alicja Kowalczyk, Sara Nowak, Nikola Świtała     i Adam Surdacki zaprezentowali przed społecznością szkolną efekty pracy nad projektem edukacyjnym. Uczniowie przedstawili prezentację multimedialną na temat symboli miłości,którą obejrzeliśmy przed feriami w ramach szkolnych walentynek oraz przedstawienie kabaretowe pt. „Walentynkowy zawrót głowy”. Podczas trwania  występu mogliśmy  dowiedzieć się jakie zalety powinna mieć doskonała Walentynka i super Walenty oraz kogo i w jaki sposób powinniśmy obdarować walentynkowym prezentem. Nad całością przedstawienia czuwał siedzący na drabinie Amorek, który oferował zebranym  swoją pomoc w poszukiwaniu Walentynki i Walentego.  Występ wywołał wiele pozytywnych emocji i lawinę śmiechu. Gratulujemy!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved