sportDnia 01.04.2016r. w Szczecinku odbył się finał największego turnieju piłki nożnej w Europie, T " Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarka. Areną zmagań był stadion OSIR w Szczecinku. Nasze dziewczęta z SP Lubiana w składzie: Amelka Kwilińska, Małgorzta Grabowicz, Alicja Jung, Julia Małodzińska, Zofia Warych, Amelka Stachowska, Julia Jaroszewska i Zuzanna Rajkowska walczyły w  kategorii U8.
Nasza drużyna rozpoczęła mecz od zwycięstwa wygrywając 2:0 z SP Kościernica. Awansowaliśmy do półfinału przegrywając z SP Grzmiąca  1:3. W meczu półfinałowym przegraliśmy z Sianowem, a w meczu o III miejsce ponownie z SP Grzmiąca.

W  nagrodę za IV miejsce nasza szkoła z rąk wiceprezesa PZPN, Pana Jana Bednarka otrzymała komplet strojów firmy NIKE. Dodatkowo każdej z podopiecznych wręczono pamiątkowe medale, torbę firmy NIKE, koszulką tmbarka, worek na buty, czapkę z daszkiem, książkę piłki nożnej o Arkadiuszu Miliku, notatnik z grami i zabawami, kolorowankę, układankę, słodycze i napoje tymbark.
Dziewczętom bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i jednocześnie zachęcamy wszystkich  uczniów  do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego oaz w zajęciach SKS.