projekt nwk10.04.2017 r. zakończyliśmy kilkumiesięczną realizację projektu ekonomicznego na „Na własne konto”. Jest to program skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Fundacja Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w dodatkowych zajęciach ekonomicznych, brali udział w konkursie indywidualnym, konkursie projektowym oraz prowadzili bloga, na którego serdecznie zapraszamy na stronie www.nawlasnekonto.pl w zakładce Program w Polsce.

Zobaczcie sami dzień po dniu co się u nas działo. W ramach konkursu indywidualnego najwięcej punktów zdobyli:
Kacper Kłos klasa II gimnazjum – I miejsce
Klaudia Rajkowska klasa I gimnazjum – II miejsce
Sara Nowak klasa II gimnazjum – III miejsce.

Gratulacje dla Młodych ekonomistów z Lubiany!!! W ramach konkursu projektowego wykonaliśmy model biznesowy fikcyjnej firmy działającej w naszym środowisku lokalnym, w formie prezentacji multimedialnej oraz nagraliśmy film dla potencjalnych inwestorów. Nasz praca została już wysłana do Warszawy. Trzymajcie za nas kciuki