foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

bibliotekarz8 maja przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek  z tej okazji gimnazjaliści i szóstoklasiści przygotowali przedstawienie, w którym przypomnieli twórczość Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Uczennice : Sara Nowak, Julia Bac i Iza Pióro zaśpiewały piosenkę ” Kaczka dziwaczka” wprowadzając gości w radosną atmosferę. Jednak najbardziej rozśmieszyło widzów przedstawienie na podstawie wiersza „Rzepka” J. Tuwima. Widownia żywiołowo i spontanicznie reagowała na pojawianie się kolejnych postaci, które tańczyły do znanych utworów muzycznych( Ona tańczy dla mnie; A ja rosnę i rosnę ;Waka,waka, Chiken remix  i inne).Wyjątkowe kreacje aktorskie  stworzyli  uczniowie : Mateusz Obiała  grający babcię   i Adam Surdacki  obsadzony w roli „ imprezowej kury”. Wszyscy młodzi aktorzy w stu procentach zaangażowali się w projekt, czego dowodem były towarzyszące przedstawieniu salwy śmiechu i rzęsiste brawa.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved