foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

przedszkole112.05.2017 r. uczennice klasy VI odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Choszcznie. 11 maja obchodzony jest „Dzień bez śmiecenia ”z tej okazji dziewczyny pokazały młodszym kolegom jak prawidłowo segregować odpady, jak należy dbać o przyrodę i jak możemy dać „drugie życie śmieciom”. Spódnica z gazet, bluzka z tektury, sukienka z worka i korale z nakrętek, a do tego stylowa kartonowa torebka – to najnowsze ekostylizacje, które są modne i przyjazne przyrodzie. Takie właśnie ekostroje podczas pokazu mody zaprezentowały modelki ze szkoły w Lubianie – Amelia, Arleta, Kornelia i Natalia. Następnie wspólnie przeczytaliśmy bajkę o „Królewnie przyrodzie” oraz wykonaliśmy ekologiczne plakaty. Wie duży i mały, że groźne dla ziemi są odpady! Niech „Dzień bez śmiecenia” będzie codziennie!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved