konkurs czytania23 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły: Amelia Stachowska z klasy I, Aleksander Jaśkowiec z klasy II a i Julia Mołdoch z klasy III, wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania zorganizowanym przez SP nr 3 w Choszcznie.  Celem Konkursu było propagowanie czytania wśród najmłodszych.  W tym roku uczniowie zmierzyli się z tekstami pochodzącymi z książki pt.; „Dzieci z Bullerbyn” . Amelia Stachowska  wykazała się najlepszą  techniką czytania i zdobyła tytuł Mistrza w kategorii klas I powiatu choszczeńskiego. Gratulujemy.