konk matW ostatnim czasie w naszym regionie odbyły się dwa powiatowe konkursy matematyczne, w których brali udział nasi uczniowie. 18 maja w SP 3 w Choszcznie w konkursie matematyczno-przyrodniczym reprezentowali nas piątoklasiści: Maciej Grabowicz, Wojciech Budny i Nikodem Hyba. A 26 maja w ZS w Reczu gimnazjaliści: Bartosz Grabowicz, Oliwia Musiał i Oliwia Krzyżaniak. Oliwka Krzyżaniak w indywidualnych rozgrywkach uklasyfikowała się tuż za podium, czyli na IV miejscu.
Ale to nie koniec sukcesów matematycznych. W tym roku szkolnym uczeń kl. III gimnazjum Szymon Bujowski został finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego, który odbył się w Szczecinie.
Wszystkim geniuszom matematycznym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!