foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

wycieczkaIVAhoj piraci! 30.05.2017 r. uczniowie klas III – VI SP wybrali się na niezwykle ciekawą i pełną przygód wycieczkę do Poznania i Kościana. Naszą wyprawę zaczęliśmy dość wcześnie – 6.00 już byliśmy gotowi na dzień pełen wrażeń. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Palmiarni w Poznaniu, gdzie wśród bananowców, hebanów i eukaliptusów czuliśmy się jak w lasach tropikalnych. Potem nadszedł czas na to co lubimy najbardziej – McDonald’s! Następnie zwiedziliśmy stadion Lecha Poznań. Podobało się nie tylko fanom piłki nożnej, każdy był pod wrażeniem ogromnej płyty boiska, telebimów i szatni piłkarzy. Ostatnim etapem naszej wycieczki była przygoda w Parku Rekreacji Nenufar Club w Kościanie.

Tam zamieniliśmy się w piratów szukających skarbu, opłynęliśmy tratwami cały świat – Big Ben, Wieża Eiffla, Krzywa Wieża czy Łuk Triumfalny – wszystko to w zasięgu naszej ręki w Kościanie. Zakończeniem naszej pirackiej przygody był posiłek z zasadami savoir vivre. W pięknej sali bankietowej czuliśmy się jak arystokraci, chłopcy odsuwali krzesła dziewczętom, kelner podawał posiłki – było bardzo dostojnie. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do Lubiany.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved