foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

rekord1 czerwca o godz.10 wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji: „ Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promocja czytelnictwa i biblioteki szkolnej. Uczniowie zgromadzili się na szkolnym boisku i placu zabaw by przez godzinę miło spędzić czas z ulubioną książką. Wszyscy chętnie przyłączyli się do akcji udowadniając, że czytanie książek to wielka przyjemność i dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Przed rozpoczęciem bicia rekordu szkolna biblioteka przeżyła prawdziwe  oblężenie, uczniowie wypożyczali nowości zakupione w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Bardzo cieszymy się, że mamy tak wielu czytelników!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved