pulitzer31 maja odbył się finał konkursu o nagrodę „ Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choszcznie. Nasza  gazetka „ Ośmiorniczka” okazała się najlepsza w kategorii gazetek gimnazjalnych. Nagrody indywidualne zdobyli też nasi dziennikarze: I miejsce zdobył Szymon Bujowski , wyróżnienie otrzymały: Oliwia Krzyżanik  i Amelia Skrzypek.
Serdecznie gratulujemy!
Po części oficjalnej Piotr Figas – nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, poeta, redaktor szklonej strony internetowej - poprowadził warsztaty dziennikarskie dla młodych redaktorów szkolnych gazetek.