foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

festyn rodzW dniu 02 czerwca 2017r. na terenie Zespołu Szkół w Lubianie odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany w ramach Dnia Dziecka. Impreza    obfitowała  w przeróżne atrakcje dzięki  GMINIE PEŁCZYCE, Sołectwu Boguszyn,  Bukwicy, Lubianyi Przekolna, Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Edwardowi Zawłockiemu  Firmie Bojano Janusza Obszańskiego, Firmie Irgo F.H.U. Ireneusza Junga, Firmie 2x3, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Ozimek

Podczas festynu ogromnym zainteresowaniem cieszyło się puszczanie dużych baniek mydlanych oraz udział w warsztatach decoupage prowadzonych przez p. Wiolettę Majer. Wielką radość wywołało malowanie twarzy oraz fantazyjne fryzury wykonywane przez uczennice Zespołu Szkół nr3 z Choszczna. Podziw wzbudzali szczudlarze, spacerujacy po boiskach. Młodzież i dzieci wzięły również udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez p. Magdalenę Adamiok.
 Niezwykłą frajdę sprawiły zabawy na  dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach oraz trampolinie.  Dzieci   wraz z rodzicami brali również udział w różnych  pokazach, min. alko gogli  czy Szkolnego Klubu Kodowania.   
Podczas festynu wszyscy mogli skorzystać z poczęstunku za symboliczne dwa złote - przepysznego ciasta, które sprzedawały przedstawicielki Rady Rodziców. Festyn przebiegł w radosnej i miłej atmosferze. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego.
Dziękujemy wszystkim współorganizatorom imprezy!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved