festyn rodzW dniu 02 czerwca 2017r. na terenie Zespołu Szkół w Lubianie odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany w ramach Dnia Dziecka. Impreza    obfitowała  w przeróżne atrakcje dzięki  GMINIE PEŁCZYCE, Sołectwu Boguszyn,  Bukwicy, Lubianyi Przekolna, Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Edwardowi Zawłockiemu  Firmie Bojano Janusza Obszańskiego, Firmie Irgo F.H.U. Ireneusza Junga, Firmie 2x3, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Ozimek

Podczas festynu ogromnym zainteresowaniem cieszyło się puszczanie dużych baniek mydlanych oraz udział w warsztatach decoupage prowadzonych przez p. Wiolettę Majer. Wielką radość wywołało malowanie twarzy oraz fantazyjne fryzury wykonywane przez uczennice Zespołu Szkół nr3 z Choszczna. Podziw wzbudzali szczudlarze, spacerujacy po boiskach. Młodzież i dzieci wzięły również udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez p. Magdalenę Adamiok.
 Niezwykłą frajdę sprawiły zabawy na  dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach oraz trampolinie.  Dzieci   wraz z rodzicami brali również udział w różnych  pokazach, min. alko gogli  czy Szkolnego Klubu Kodowania.
Podczas festynu wszyscy mogli skorzystać z poczęstunku za symboliczne dwa złote - przepysznego ciasta, które sprzedawały przedstawicielki Rady Rodziców. Festyn przebiegł w radosnej i miłej atmosferze. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego.
Dziękujemy wszystkim współorganizatorom imprezy!