polonezZakończyliśmy rok szkolny 2016/2017 uroczystą akademią. Przede wszystkim pożegnaliśmy najstarszych gimnazjalistów, którzy od nowego roku szkolnego uczyć się będą w innych szkołach: liceach, technikach, szkołach zawodowych.
Wzorem lat ubiegłych swoją uroczystość gimnazjaliści rozpoczęli polonezem. To była uczta dla oczu – zatańczyli pięknie.  Podczas gali wręczano absolwentom świadectwa i certyfikaty. Dwóch uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem: Szymon Bujowski i Bartosz Grzyb, a rodzice listy gratulacyjne. Nagrodzono także absolwentów, którzy godnie reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych. Tuż po wręczeniu nagród absolwentom  nagradzano świadectwami z wyróżnieniem i dyplomami uczniów z klas IV-VI.
Po części oficjalnej gimnazjaliści zaprezentowali się w programie artystycznym, który przypomniał codzienne, trudne życie szkolne braci uczniowskiej.
Akademię zakończyło wręczenie podziękowań wszystkim sponsorom szkoły, dzięki którym możliwa była realizacja wielu szkolnych przedsięwzięć i imprez.