rsZachodniopomorski Sejmik Osób Niepełnosprawnych organizuje bezpłatne szkolenie Akademii Umiejętności Rodzicielskich i Opiekuńczych w ramach projektu "Akademia Umiejętności Rodzicielskich i Opiekuńczych oraz Integracji Rodziny”.

Szkolenia skierowane są do rodziców dzieci do 18 r. ż. i są bezpłatne.

Organizator zapewnia:

- zakwaterowanie,

- wyżywienie,

- materiały szkoleniowe

- zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów komunikacji publicznej lub jeżeli uczestnik szkolenia dojeżdża samochodem - refundacja do ceny najtańszego biletu na danej trasie.

Ośrodek w którym realizowane są szkolenia zlokalizowany jest w Świnoujściu, bardzo blisko promenady.

Pierwsze szkolenie już w dniach 22-23-24.09.2017 r. w Świnoujściu  na temat,,  Sztuka asertywnej komunikacji”  . Kolejne szkolenie w dn. 29-01.10.2017 r., termin  pozostałych szkoleń zostanie podany w późniejszym czasie.

Harmonogram III zjazdu

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Gorąco zachęcam rodziców do udziału w projekcie