chlopak11W naszej szkole 30 września to dzień poświęcony męskiej części społeczności szkolnej.
Od rana dziewczęta rozdawały chłopcom papierowe muszki z numerkami potrzebnymi do losowania nagród niespodzianek. Specjalnie z okazji święta, trwały popisy wokalne karaoke, składano chłopcom życzenia, rozdawano cukierki.
Trwała także zabawa w głosowanie na "Przystojniaka", "Prawdziwego Przyjaciela", "Sportowca roku", "Chłopaka, na którym zawsze można polegać", "Pozytywnie zakręconego", "Zawsze uśmiechniętego".
Oto zwycięzcy:
Przystojniak - WIKTOR HINTZ