foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

kundelek26 października z okazji święta „Dnia kundelka” w naszej szkole mieliśmy wyjątkowego gościa – pan Paweł Walendzik lekarz weterynarii opowiedział nam o swojej pracy oraz jak należy dbać o zwierzęta domowe. 25 października w Polsce obchodzone jest nieformalne święto nierasowych psów mieszańców, czyli kundelków. Tego dnia w szkołach odbywają się apele, zbiórki karmy, a w schroniskach dni otwarte, zachęcające do przygarnięcia piesków – szczególnie kundelków, których w schroniskach jest najwięcej. Pan Paweł w formie ciekawej prezentacji multimedialnej przedstawiał nam najważniejsze zasady postępowania ze szczeniętami i kociętami w pierwszych tygodniach życia. Z zaciekawieniem słuchaliśmy rad i wskazówek pana doktora jak prawidłowo opiekować się naszymi pupilami, aby były zdrowe i szczęśliwe. Miesiąc październik został ogłoszony „miesiącem dobroci dla zwierząt”. Pamiętajmy o zwierzętach, dbajmy o nie, kochajmy je, pomagajmy im każdego dnia!!!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved