plastykaEdukacja plastyczna wpływa na rozwój dziecka od najmłodszych już lat. W innowacyjny sposób zawitała w czwartek (16.11) do grupy „0” z nauczycielką choszczeńskiego przedszkola panią Anną Smok, która pokazała, że z połączenia mąki, wody, oleju i farb można wyczarować niesamowite rzeczy. Stymulowaliśmy prawie wszystkie zmysły tworząc tęczową ciastolinę. Zapewne to nie koniec naszej przygody sensoplastycznej.
Serdeczne podziękowania dla p. Agnieszki Gałwy za pomoc w organizacji magicznego dnia.