koledaW świątecznej, pełnej radości atmosferze powitaliśmy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na coroczne Świąteczne Kolędowanie.
Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże pod każdą szerokością geograficzną w atmosferze ciepła i miłości. Dzień, który często pozostawia wiele pięknych wspomnień. Chcąc go jak najbardziej przybliżyć najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod czujnymi oczami swoich wychowawczyń przygotowali program artystyczny przeplatany śpiewem kolęd.
Uwieńczeniem wieczoru był świąteczny taniec opracowany do piosenki Mariah Carey pt. „Christmas in you” w wykonaniu uczniów klasy II SP.
Samorząd Uczniowski przygotował stoiska kiermaszowe, na których można było nabyć ozdoby świąteczne, a także słodkości. Cały dochód uzyskany podczas tego wieczoru zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.
Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten wieczór był wyjątkowy.