IMG 20171206 135005Mikołajki to czas wesoły, miły i życzliwy. Dlatego połączyliśmy je z Tygodniem Życzliwości i podsumowaliśmy nasze działania na dzisiejszym spotkaniu z Mikołajem. Klasy wywiązały się wyśmienicie ze swoich zadań. Na drzwiach klasowych zawisły ,,Kodeksy Ucznia Życzliwego”, w klasach wykonane zostały gazetki z wylosowaną emocją, były lekcje o życzliwości , zabawa w tajemniczego przyjaciela, niespodzianka dla wylosowanej klasy, konkurs plastyczny na plakat oraz transparenty z hasłami o życzliwości. Uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali scenki , które pokazywały jak rozwiązać codzienne problemy z szacunkiem do drugiej osoby. Po apelu trójki klasowe oraz samorząd wraz z opiekunami wyruszyli na wioskę z przesłaniem mieszkańcom życzliwości, tolerancji, miłości i szacunku. Nasi uczniowie wraz z wychowawcami spisali się wyśmienicie!!! Brawo!!!