projekt7I półrocze to czas podsumowań, w tym również zajęć finansowanych z Funduszy Unijnych: NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU prowadzonych przez naszą szkołę. Za nami zrealizowane 24 godziny zajęć: Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje. Pracowaliśmy intensywnie, ale z wielką radością i przyjemnością. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tych zajęciach, wykonując samodzielnie różne doświadczenia, obserwując preparaty stałe i żywe, grając w gry edukacyjne, obserwując modele edukacyjne, oglądając filmy edukacyjne. Zdobyli w ten sposób niewątpliwie dużo wiedzy i umiejętności z zakresu biologii i chemii. W ramach projektu zostały zakupione pomoce edukacyjne, które służą zgłębianiu w jakże ciekawy sposób tajników wiedzy biologicznej i chemicznej.