egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

projekt7I półrocze to czas podsumowań, w tym również zajęć finansowanych z Funduszy Unijnych: NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU prowadzonych przez naszą szkołę. Za nami zrealizowane 24 godziny zajęć: Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje. Pracowaliśmy intensywnie, ale z wielką radością i przyjemnością. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tych zajęciach, wykonując samodzielnie różne doświadczenia, obserwując preparaty stałe i żywe, grając w gry edukacyjne, obserwując modele edukacyjne, oglądając filmy edukacyjne. Zdobyli w ten sposób niewątpliwie dużo wiedzy i umiejętności z zakresu biologii i chemii. W ramach projektu zostały zakupione pomoce edukacyjne, które służą zgłębianiu w jakże ciekawy sposób tajników wiedzy biologicznej i chemicznej.

dz

Koronawirus