uksW dniu 08.02.2017r. w Choszcznie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Nasze uczennice z UKS Lubiana wygrały wszystkie mecze, kolejno z SP Sławęcin, SP Suliszewo i w Finale z SP Sławęcin. Strzeliliśmy 17 bramek, nie tracąc żadnej, dzięki temu awansowaliśmy do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu bieżącego roku.
W turnieju wzięły udział: Karolina Surdacka, Tatiana Surdacka, Amelia Kowalczyk, Karolina Gad, Nikola Rabenda, Aleksandra Kłos, Lena Orzeł, Aleksandra Mastalerz, Zofia Machała, Jaśmina Kubacka.
Dziewczętom gratulujemy i życzymy samych sukcesów sportowych.