20180215 103434Dnia 15.02.2018r. w Bierzwniku odbył się powiatowy eliminacyjny turniej piłki nożnej w kategorii U 10 dziewcząt " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka". Nasze uczennice w pierwszym meczu pokonały SP Suliszewo 2:0. W drugim meczu po bardzo dobrej grze i zaangażowaniu wygraliśmy 10-0. W ostatnim pojedynku nasze dziewczęta nie pozostawiły żadnych szans uczennicom SP Bierzwnik i pewnie wygrały 5:0. Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Szczecinie lub Szczecinku stał się faktem. Dziewczętom gratulujemy awansu i życzymy wysokiego miejsca w finale wojewódzkim.
UKS Lubiana podczas turnieju reprezentowały następujące dziewczęta:Małgorzata Grabowicz, Zofia Warych, Alicja Jung, Julia Małodzińska, Amelia Kwilińska, Lena Świrska, Amelia Stachowska, Julia Jaroszewska, Zuzanna Rajkowska.