babcia215 lutego gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków. Tego dnia obchodziliśmy bowiem ich święto. Najmłodsi uczniowie, pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, przygotowali program artystyczny, w którym pokazali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. Dla babć i dziadków przygotowany został słodki poczęstunek i upominki. „Gwoździem” programu był pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego Estera z Myśliborza: Gabriela Wiśniewskiego – Stręczyńskiego i Antoniny Kwaśnej. Tancerzy do pokazu przygotowała pani Jolanta Czaczka.
Babcie i dziadkowie byli zachwyceni występami swoich wnucząt. W niektórych oczach pojawiły się łzy wzruszenia…