tyranoZ okazji Dnia Dinozaura (26.02) przedszkolaki zdobywały wiedzę oraz poszerzały swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Bawiły się w archeologów szukających w zamrożonych jajach małych dinozaurów. Przeliczały, grupowały, dodawały małe eksponaty według wielu kryteriów. Trenowały małą motorykę za pomocą plasteliny i nożyczek. A dzięki wielobarwnym, ale zaledwie 5-cio milimetrowym punktom (Dary Froebla - nr 10) doskonaliły umiejętności matematyczne. A to zaledwie poniedziałek…..
Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni tygodnia.