foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

dkobiet8 marca podczas apelu z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy VII próbowali zgłębić tajniki i zrozumieć skomplikowaną i złożoną istotę kobiet. Próbę zrozumienia płci pięknej podjęli szalony profesor Marian Women (Bartłomiej Dyc) oraz jego asystent Karoll Girl (Kacper Szymczak). Podczas wykładu naukowców na temat "Kobiety są różne" na scenie pojawiały się różne typy kobiet, a w ich rolach niesamowici i przezabawni chłopcy z klasy VII. Kolejno na scenie wystąpiły kobieta naiwna, herod baba, kura domowa, kobieta anioł, kobieta wamp, świetny kumpel, bogini, intelektualistka, na końcu pojawiła się kobieta idealna, łącząca wszystkie typy pań. Zabawny występ chłopców przeplatany był muzycznymi i tanecznymi niespodziankami... "Być kobietą" pięknie zaśpiewała Iga Sobieraj oraz "Baju baj" kowbojki Iza Pióro i Sara Nowak. Niesamowite show zrobił zespół Weekend ze swoim hitem "Ona tańczy dla mnie" - do tańca i śpiewania porwali nas najlepsi tancerze Maciej, Igor i Ernest.

Tego dnia atrakcji dla naszych dam nie było końca... tym razem na scenie pojawił się zespół Disco w składzie piękne dziewczyny z klasy VII i tajemnicza dama. Razem z zespołem Disco wszyscy świetnie się bawili. Na koniec apelu przedstawiono prezentacje o naszych wspaniałych i niezastąpionych paniach, pracujących w szkole oraz naszych szklonych koleżankach. To był niezapomniany dzień… pełen śmiechu, radości, życzeń, kwiatów i świetnej zabawy!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved