dkobiet8 marca podczas apelu z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy VII próbowali zgłębić tajniki i zrozumieć skomplikowaną i złożoną istotę kobiet. Próbę zrozumienia płci pięknej podjęli szalony profesor Marian Women (Bartłomiej Dyc) oraz jego asystent Karoll Girl (Kacper Szymczak). Podczas wykładu naukowców na temat "Kobiety są różne" na scenie pojawiały się różne typy kobiet, a w ich rolach niesamowici i przezabawni chłopcy z klasy VII. Kolejno na scenie wystąpiły kobieta naiwna, herod baba, kura domowa, kobieta anioł, kobieta wamp, świetny kumpel, bogini, intelektualistka, na końcu pojawiła się kobieta idealna, łącząca wszystkie typy pań. Zabawny występ chłopców przeplatany był muzycznymi i tanecznymi niespodziankami... "Być kobietą" pięknie zaśpiewała Iga Sobieraj oraz "Baju baj" kowbojki Iza Pióro i Sara Nowak. Niesamowite show zrobił zespół Weekend ze swoim hitem "Ona tańczy dla mnie" - do tańca i śpiewania porwali nas najlepsi tancerze Maciej, Igor i Ernest.

Tego dnia atrakcji dla naszych dam nie było końca... tym razem na scenie pojawił się zespół Disco w składzie piękne dziewczyny z klasy VII i tajemnicza dama. Razem z zespołem Disco wszyscy świetnie się bawili. Na koniec apelu przedstawiono prezentacje o naszych wspaniałych i niezastąpionych paniach, pracujących w szkole oraz naszych szklonych koleżankach. To był niezapomniany dzień… pełen śmiechu, radości, życzeń, kwiatów i świetnej zabawy!