foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

zeby1Od listopada zeszłego roku nasze przedszkolaki pilnie edukują się w zakresie zapobiegania próchnicy oraz poszerzają wiedzę o higienie jamy ustnej. Wiedzą już co należy jeść, by mieć zdrowe ząbki oraz czego unikać w codziennym jadłospisie , aby stomatologa odwiedzać rzadko. Konkurs podsumowujący pewien etap szkoleniowy pt.„Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy” przeznaczony był jednak dla uczniów do klas trzecich oraz ich rodziców. Prace, które można jeszcze podziwiać na korytarzu (2 piętro) zachwyciły, ale też przysporzyły niezłych kłopotów jurorom. Wygranym gratulujemy! A wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania za pomysłowość i innowacyjne podejście do tematu.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved