zeby1Od listopada zeszłego roku nasze przedszkolaki pilnie edukują się w zakresie zapobiegania próchnicy oraz poszerzają wiedzę o higienie jamy ustnej. Wiedzą już co należy jeść, by mieć zdrowe ząbki oraz czego unikać w codziennym jadłospisie , aby stomatologa odwiedzać rzadko. Konkurs podsumowujący pewien etap szkoleniowy pt.„Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy” przeznaczony był jednak dla uczniów do klas trzecich oraz ich rodziców. Prace, które można jeszcze podziwiać na korytarzu (2 piętro) zachwyciły, ale też przysporzyły niezłych kłopotów jurorom. Wygranym gratulujemy! A wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania za pomysłowość i innowacyjne podejście do tematu.