urodziny

Będąc dzieckiem każdy z nas czekał na ten dzień z utęsknieniem. W grupie „0” jest to dla wszystkich pięcio- i sześciolatków szczególny moment. Uczymy się składać piękne życzenia, rysujemy kolorowe laurki oraz jemy słodycze. W marcowy piątek mieliśmy zdublowanie tej uroczystości. Lenka i Miłoszek wspólnie przyjmowali urodzinowe życzenia. Chłopcy życzyli m.in. bajecznej podróży na słoneczną wyspę, wyjazdu do kina, a dziewczynki: super torta lub spotkania miłości życia  Czekamy na kolejne okazje do poszerzania społecznych umiejętności przez zabawę.